Roheline järelmaks

Kui suurendad energiatõhusust ja hakkad kasutama taastuvaid energiaallikaid, teed kindla investeeringu tulevikku. Soovime, et energiatõhusate valikute tegemine oleks sulle lihtsam, ja selleks pakume soodsamat intressi kui tavalisel järelmaksul. Meie pakutav intress ei ole seotud Euriboriga, samuti pole sul vaja esitada lisadokumente ega seada tagatist.

Päikesepaneelide soetamisel intress 4,9% ja lepingutasu 0 €.
  • Järelmaksu saad kasutada nii päikesepaneelide ostuks kui ka paigaldamiseks.
  • Meie kodukindlustusega on sinu päikesepaneelid kindlustatud. Kui valid kindlustuspaketi Roheline Kodu, on need kindlustatud ilma omavastutuseta.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda.

Rohelise järelmaksu igakuise osamakse suurus on 249,99 € ja krediidi kulukuse määr on 9,54% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 12 000 €, sissemakse 0%, krediidisumma 12 000 €, intress 4,9% väljastatud krediidisummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 0 €, igakuine haldustasu 0,99 €, järelmaksu periood 60 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 14 999,40 € ja tagasimaksete summa 14 999,40 €.

Teenuse pakkuja on LHV Finance – Tartu mnt 2, Tallinn, panga kood 689. Tutvu tingimustega lähemalt www.lhv.ee ning vajadusel pea nõu spetsialistiga.