NRGkick – kaasaskantav kiirlaadija (kuni 22kW)

NRGkick töötati välja 2015 Austrias ja praegune version toodi turule 2021. aasta aprillis. NRGkickil on täielikult enda väljatöötatud, patenteeritud turvapistikusüsteem, mis võimaldab jälgida iga pistiku temperatuuri. See tagab, et kõiki elektrisõidukeid saab laadida ohutult, lihtsalt ja maksimaalsel kiirusel (kuni 22 kW) kõikjal, kus on elektrit. NRGkick töötati välja koduseks laadimisseadmeks, mida saab vajadusel hõlpsasti kaasa võtta. Tänu kompaktsele ja käepärasele disainile on NRGkick ideaalne kaaslane kõikidel reisidel, millele leiab hõlpsasti ruumi igas pagasi- või pakiruumis.

Tänu erinevatele komplektis olevatele pistikutele on laadimine hõlpsasti võimalik igas kohas, igas pistikupesas ja igas avalikus laadimisjaamas – täiendavaid kaableid ei ole vaja.

Paindlik “Wallbox”

NRGkickiga saate laadida kõikjal: Wallboxides, avalikes laadimisjaamades ja mis tahes tavalisest pistikupesast. NRGkick pakub teile maksimaalset laadimisvõimsust mis tahes toiteallikaga. Kasutades 400-voldise elektrivõrgu kõiki kolme faasi, on võimalik kuni 22kW laadimisvõimsus. See tähendab, et NRGkick annab kuni 10 korda rohkem võimsust kui enamik elektriautodega kaasasolevaid avariilaadimisjuhtmeid, mistõttu saab iga elektriautot laadida võimalikult lühikese ajaga.

Nutikas

Mitmed intelligentsed funktsioonid teevad NRGkickist palju enamat kui lihtsalt mobiilse laadimisseadme. Integreeritud Bluetooth- ja WiFi-liidesed võimaldavad nutiseadme kaudu ühenduda NRGkicki rakendusega, mis võimaldab näiteks reguleerida laadimisvoolu 0,1A sammuga, määrata laadimislimiite, salvestada ajapõhiseid laadimisplaane või saada automaatseid laadimisraporteid.

Võimalik on NRGkick ühendada ka olemasoleva päikesejaamaga, et kasutada laadimiseks vaid endatoodetud elektrit. Samuti on võimalik laadimisseade integreerida OCPP kaudu laadimisvõrkudesse. Neid funktsioone saab osta otse NRGkicki rakendusest või veebipoest.

Kombineeri endale sobilik komplekt

Saate oma NRGkick laadimisseadme kokku panna vastavalt soovile. Valige 5 m, 7,5 m või 10 m pikkuste kaablite vahel ja otsustage, kas teie seadmel peaks olema ainult WiFi + Bluetooth või ka GSM/SIM-moodul. Lai valik erinevaid pistikuid ja lisasid aitab teil saavutada maksimaalse laadimispaindlikkuse. SigmaSystems OÜ laoseisul on enimlevinud variandid.

 


 

TELTOCHARGE – statsionaarne elektriauto laadimisseade

Kvaliteetne, paindlik ja lihtsalt kasutatav EV-laadija (Electric Vehicle), mis ühendab endas suurepärase funktsionaalsuse, esmaklassilise välimuse, kvaliteetse ehituse ja nutikad elektrisõidukite laadimisfunktsioonid.

TeltoCharge pakub kuni 22 kW laadimisvõimsust, väikest raami, kuid samas väga tugevat ja usaldusväärset disaini, mis peab vastu ka kõige karmimatele välisilmadele. Lisaks ühildub see iga akuga elektrisõidukiga (BEV) ja pistikhübriidiga (PHEV). TeltoCharge peamised eelised:

 • PAINDLIK – TeltoCharge’il on esmaklassiline disain ja palju konfiguratsioonivalikuid, mille hulgast valida: viis erinevat esiplaadi värvi, kolm tuumvõimsuse vahemikku ja valikuline 4G LTE-ühenduvus, et seadistamine oleks lihtne ka kaugematel asuvatel objektidel. Lisaks on TeltoCharge ehitatud ainult kõrgeima kvaliteediga materjalidest, mis tagab sileda ja elegantse viimistluse.
 • LIHTNE – Kiire, lihtne ja sujuv protsess iga kord kui see laadimiseks sisse lülitada.
 • NUTIKAS – uuenduslike lahendustega rikastatud TeltoCharge’il on palju täiustatud juhtimisvõimalusi, sealhulgas dünaamiline koormuse kontroll, nutikas ajakava ja reaalajas statistika. Lisaks saate oma TeltoCharge EV laadija konfigureerida vastavalt oma vajadustele ja eelistustele nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu.
 • TÖÖKINDEL – TeltoCharge’il on tugev väline kest, mis peab vastu ka kõige karmimatele ilmastikutingimustele. See tähendab, et seda saab ohutult paigaldada nii sise- kui ka välistingimustesse, kus temperatuur võib olla vahemikus -30°C kuni +50°C. Seadmel on IP55 vee- ja tolmukaitset ning IK10 löögikaitset. TeltoCharge’il on 36-kuuline garantii.
 • VÕIMAS – kuni 22 kW laadimisvõimsus võimaldab teil oma elektriautot kiiresti laadida. Vähem aega laadimisele, rohkem aega sõidu nautimisele.
 • ÜHILDUV – TeltoCharge ühildub iga akuga elektrisõidukiga (BEV) ja pistikhübriidiga (PHEV) nüüd ja tulevikus. Seda tagavad regulaarsed tarkvara uuendused ja täiustused.
 • TURVALINE – kiire ja lihtne elektriauto laadimise autoriseerimine NFC-kaardi või mobiilseadmega tagab kiire juurdepääsu oma TeltoCharge’ile ja hoiab ära soovimatu kasutamise.
 • MUGAV – dünaamilised LED-tuled näitavad võimsust, ühenduvust, laadimisolekut ja muid EV laadija parameetreid.

TeltoCharge elektriauto laadija kasutamiseks on tarvis alla laadida Teltonika Energy App, millega saad:

 • Ajastada elektriauto laadimist ajaks kui elektrihind on madal.
 • Jälgida oma EV laadija olekut ja jälgida statistikat reaalajas.
 • Seadistada laadimisvoolu vastavalt oma vajadustele.
 • Soovimatu kasutamise vältimiseks lukustada laadija.
 • Seadistada dünaamiline koormuse kontroll nutika energiaarvestiga (SmartMeetriga), mis võimaldab EV laadijal automaatselt kohaneda lokaalse elektrikasutusega.

 

Laadi alla TELTONIKA ENERGY APP:

App Store: https://apps.apple.com/lt/app/teltonika-energy/id1618750750
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teltonika.ems.ev

 

Teltocharge üldspetsifikatsioonid:

Laius 170 mm
Kõrgus 341 mm
Sügavus 94 mm
Kaal (ilma kaablita) 2,8 kg
Töötemperatuur -30°C – +50°C
Laadimisvõimsus 7,4 – 22 kW

Teltocharge tooteleht:

https://wiki.teltonika-energy.com/images/d/d4/TeltoCharge_datasheet_GLOBAL_2.pdf

 

TOOTJA KOHTA

Teltonika Energy on ülemaailmne tehnoloogiaettevõte, mille eesmärk on pakkuda parimat elektrisõidukite (EV) laadimiskogemust elektrisõidukite kasutajatele üle kogu maailma, võimaldades tõhusamat ja säästlikumat sõitu.

Teltonika Energy pühendab kõik oma jõupingutused, et rahuldada kasvavat nõudlust lihtsate, nutikate ja töökindlate elektrisõidukite laadijate järele, mida inimesed saavad oma vajadustele kohandada, pakkudes neile väärilist teenusekvaliteeti.

Elektrisõidukite laadimisvajaduste arenedes jätkab Teltonika Energy infrastruktuuri ja teadmiste pakkumist, mis on vajalikud elektrilise mobiilsuse kiiremaks kasutuselevõtuks ja klientide rahulolu hoidmiseks. Uuendades pidevalt elektrisõidukite riist- ja tarkvaralahendusi, pakub Teltonika Energy parimat elektrisõidukite laadimiskogemust.

TOOTJA KOHTA: https://teltonika-energy.com/about-us/who-we-are
TOOTETUGI: https://teltonika-energy.com/support/product-support
WIKI LEHT: https://wiki.teltonika-energy.com/view/TeltoCharge
KOGUKONNA FOORUM: https://community.teltonika-energy.com/