Roheline järelmaks

Roheline järelmaks on mõeldud keskkonda säästvate toodete ja teenuste ostmiseks. Võrreldes tavapärase järelmaksuga on rohelise energia järelmaksul soodsam intress.

 • Säästame loodust
  Kui Sulle on oluline soetada loodust säästvaid tooteid ja teenuseid.
 • Väiksem jalajälg
  Väiksem ökoloogiline jalajälg ja parem tulevik järgmistele põlvedele.
 • Roheline mõtlemine
  Rohelist mõtlemist pole kunagi liiga palju, siin on Sinu võimalus alustada juba täna!
Päikesepaneelide soetamisel intress 4,9% ja lepingutasu 0 €.
 • Järelmaksu saad kasutada nii päikesepaneelide ostuks kui ka paigaldamiseks.
 • Meie kodukindlustusega on sinu päikesepaneelid kindlustatud. Kui valid kindlustuspaketi Roheline Kodu, on need kindlustatud ilma omavastutuseta.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda.

Rohelise järelmaksu igakuise osamakse suurus on 249,99 € ja krediidi kulukuse määr on 9,54% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 12 000 €, sissemakse 0%, krediidisumma 12 000 €, intress 4,9% väljastatud krediidisummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 0 €, igakuine haldustasu 0,99 €, järelmaksu periood 60 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 14 999,40 € ja tagasimaksete summa 14 999,40 €.

Teenuse pakkuja on LHV Finance – Tartu mnt 2, Tallinn, panga kood 689. Tutvu tingimustega lähemalt www.lhv.ee ning vajadusel pea nõu spetsialistiga.