Steca inverterid

Steca inverterid muundavad päikesepaneelidest tuleva alalisvoolu elektrivõrgule sobiva sageduse ja pingega vahelduvvooluks. Olenevalt PV süsteemist (ON-grid; OFF-grid) jagunevad inverterid vastavalt võrguinverteriteks ja akuinverteriteks (viimased on ühendatud ka akupangaga ja ei vaja tööks elektrivõrgu olemasolu). Peale selle jagunevad nad võimsuse järgi 1 ja 3 faasilisteks. Enimlevinud PV süsteemid Eestis on võrguühendusega ehk nn. ON-grid lahendused. Väiksemale tootlusele on Elektrilevi OÜ välja töötanud MIKROTOOTJA lahenduse (kuni 11kW), mis on hästi sobilik eraisikutele ja väikeettevõtetele. Mikrotootja on loodud eelkõige elektri tootmiseks enda tarbeks (kuigi on võimalus ülejäävat energiat ka võrku müüa) ning seetõttu on liitumisprotsess ka lihtsustatud. Elektrilevi OÜ on koostanud ka mikrotootjale sobivate inverterite nimekirja. Steca inverterid on nimekirjas ja uuendusi lisame jooksvalt juurde.

Steca Electronic Gmbh alustas aku laadimissüsteemide ja elektroonikaseadmete tootmist juba 1976 aastal. Pikaajaline kogemus, kvalifitseeritud ja motiveeritud tööjõud samuti pidev tootearendus on ettevõtet pidevalt edasi viinud ning tänaseks ettevõttel tootmispinda juba üle 29,000 m².   

Oleme Steca Electronic GmbH tehase toodete esindaja Eestis. Paigaldame aga ka teiste tootjate invertereid (SMA Solar Technology AG, SolarEdge Technologies Inc jt).

Vaata lisa Steca inverteritest  ja süsteemi komponentidest tootelehelt:

Screen Shot 2015-08-28 at 22.27.11